Paysafecard online – wszystko co powinniście wiedzieć na ten temat

Żyjemy w XXI wieku, zatem warto korzystać z rozwiązań, które zapewniają wygodę, ale też bezpieczeństwo. Na pewno na uwagę zasługuje paysafecard online. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, a także poznać sposoby płatności.

Paysafecard – co warto wiedzieć?

Robiąc zakupy, lubimy mieć duży wybór towarów, zaś płacąc za nie także chcemy mieć różnego rodzaju płatności. Rzecz jasna im większa wygoda i bezpieczeństwo, tym oczywiście lepiej. Tutaj na uwagę zasługuje paysafecard. Jest to rozwiązanie wręcz innowacyjne. Paysafecard to przedpłacona metoda płatności, która opiera się na 16-cyfrowym kodzie PIN. Na razie zapewne wydaje się Wam, że nie ma w niej nic innowacyjnego. Ale nic bardziej mylnego. Otóż, aby z niej korzystać nie trzeba mieć konta bankowego czy też karty kredytowej. Nie trzeba nawet podawać swoich danych. Za pomocą paysafecard można płacić zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych czy też można za jej pomocą kupować kody do gier albo bitcoiny. Warto jeszcze wiedzieć, że to rozwiązanie działa już od 2018 r. i taka forma płatności dostępna jest nie tylko w Europie, ale też w Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii oraz w części Azji Zachodniej czy Ameryki Południowej. 

Paysafecard online – jak kupić doładowania? 

Paysafecard jest rzeczywiście ciekawym rozwiązaniem typu pre-paid. Sposób płacenia jest w pełni bezpieczny, tym bardziej że został zatwierdzony nawet przez władze nadzoru bankowego. Z kartą paysafecard online można płacić na wielu platformach internetowych. Tutaj do wyboru są karty o nominałach takich jak: 20, 30, 50, 100 lub 300. Może się okazać, że nabywca nie wykorzysta całej dostępnej kwoty na karcie. Nie oznacza to jednak, że jego finanse przepadną. Można bez problemu później wykorzystać zgromadzone środki. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest naprawdę komfortowe. Sprawdzi się nie tylko dla młodych ludzi, ale i dla starszych, którzy nie posiadają kart kredytowych. Paysafecard pozwala też zachować pełną anonimowość. 

Jak używać paysafecard i jaka jest jej przewaga nad innymi metodami płatności?

Używanie paysafecard jest naprawdę proste. Płaci się nią tak samo jak normalną kartą kredytową, przy czym nie musicie podawać żadnych danych wrażliwych. Karta pre-paid wymaga podpięcia do Internetu, a więc wybieracie aplikację czy też sklep, gdzie robicie zakupy, a następnie wybieracie płatność za pomocą paysafecard. Wystarczy tylko wpisać swój indywidualny kod, następnie pieniądze będą automatyczne pobrane z karty i gotowe. Musicie też wiedzieć, że psc nie nie kartą jednorazową, a więc niewykorzystane środki pozostają na koncie. Dzięki niej możecie kontrolować wypłacane i wpłacane środki. Do tego wpłata za towar jest natychmiastowa i anonimowa. Istnieje możliwość blokowania konta czy szyfrowania danych. Skupmy się jeszcze na bezpieczeństwie. Otóż w przypadku paysafecard nie musicie logować się do bankowości online, a więc zwyczajnie jesteście mniej narażeni na ataki hakerskie i stratę wszystkich swoich pieniędzy. W przypadku innych płatności online istnieje też ryzyko wycieku danych, co również jest niebezpieczne. Najczęściej dochodzi do nich podczas wypełniania formularza. 

Anonimowość i wygoda – postaw na paysafecard 

Paysafecard cieszy się coraz większą popularnością, co zrozumiałe biorąc pod uwagę fakt, iż zapewnia komfort użytkowania. Korzystać z niej mogą nawet osoby, które nie posiadają konta bankowego i nie zamierzają go założyć. To rozwiązanie dobre również dla nastolatków, którzy często gubią pieniądze. Oczywiście w takim przypadku to rodzice muszą naładować im kartę. Jeżeli chcecie kupić paysafecard online, to również jest to możliwe. Wystarczy tylko wybrać nominał, podać swoje dane. Następnie dochodzi do weryfikacji kodem SMS. Oczywiście trzeba też wybrać metodę płatności. Może być to bankowość internetowa czy też kod blik, rzeczywiście jest to naprawdę proste. Musicie jeszcze wiedzieć, że Wasze saldo, historia transakcji dostępne są na oficjalnej stronie paysafecard. Aby uzyskać te dane należy wpisać swój 16-cyfrowy kod, który rozpoczyna się cyfrą 0.