Jakie wkładki do butów wybrać? Gdzie je kupić hurtowo?

Wygodne obuwie to absolutna podstawa. Dopasowane do pory roku, nie obcierające i dbające o zdrowie stóp. Wysokiej jakości wkładki do butów to coraz bardziej doceniane akcesoria. Bywa, że dzięki nim nie ma konieczności zakupu nowych butów. Specjalistyczne wkładki odświeżą ulubione obuwie i znacząco poprawią komfort ich użytkowania. Koniecznie musisz posiadać je w ofercie swojego sklepu! Pytaniem pozostaje jedynie to, gdzie nabyć je w hurtowej ilości w wyjątkowo korzystnej cenie.

Polecane wkładki do butów – atrybuty nie do przecenienia

Nowoczesne wkładki do butów to inwestycja w wygodę i zdrowie. Antybakteryjne akcesoria dbają każdego dnia o higienę oraz amortyzację stóp podczas chodzenia. Specjalistyczne wkładki do butów są na przykład niezastąpione w tak bardzo popularnym dziś, codziennym obuwiu sportowym. Nie bez znaczenia jest oczywiście jakość materiałów, z jakich zostały stworzone. Wysokogatunkowe wkładki do butów zawsze spełnią oczekiwania i z uwagi na wysoką trwałość posłużą użytkownikom zdecydowanie dłużej. Uwagę  zwraca oferta firmy Velez Group. Jest to producent wkładek do butów marki DrSchultz, cieszących się rewelacyjnymi opiniami dotychczasowych klientów.

Renomowane wkładki do butów mogą mieć różne zastosowania. Na pewno warto posiadać w asortymencie swojego sklepu różnorodny towar. Zwiększa się oczywiście wówczas szansa na to, że trafi on w potrzeby szerszego grona odbiorców. Praktyczne wkładki obuwnicze DrSchultz dostępne są w czterech wersjach: Alu Thermal, ActiFresh, OdourStop oraz ActiMint. Akcesoria dostosowane są do stóp o rozmiarach 36-46. Każdy produkt ukryty jest w estetycznym opakowaniu jednostkowym, z możliwością doskonałej prezentacji na stojaku.

Obok wkładek specjalistycznych producent posiada w swojej ofercie także dodatki z linii Basic. Są to wkładki do butów wykonane w 100% z filcu lub z filcu i wełny. Sprawdzą się one idealnie na przykład w obuwiu roboczym, zapewniając wygodę użytkowania oraz komfort cieplny. Warto również zainteresować się takimi akcesoriami obuwniczymi, jak zapiętki, podpiętki czy półwkładki. Wszystkie produkty oferowane przez Velez Group posiadają certyfikaty europejskie i są bardzo precyzyjnie wykonane. Akcesoria te z pewnością zostaną docenione przez klientów o najwyższych wymaganiach.

Uznany producent wkładek do butów – postaw na wysoką jakość współpracy

Dlaczego warto podjąć współpracę B2B z Velez Group? O jej korzyściach przekonało się do tej pory już mnóstwo firm. Producent przywiązuje ogromną wagę do indywidualnego podejścia do klienta. Świadczy o tym mocno rozbudowana sieć handlowców, którzy zawsze służą radą i pomocą. Dzięki temu klient może czuć się komfortowo. Przedstawiciel handlowy prezentuje towar stacjonarnie, na miejscu u klienta. Takie podejście bardzo pomaga w podjęciu decyzji zakupowej. Wszelkie wątpliwości rozwiewane są w trybie ad hoc.

Doradca regularnie odwiedza klienta. Dba także o ekspozycję towarów w sklepie, a także uzupełniania braki. Klienci mają zapewnione darmowe, metalowe, mobilne stojaki ekspozycyjne na wkładki do butów. Posiadają one funkcjonalne zawieszki i są dostosowane do opakowań z wkładkami. Trwałe, kompaktowe stojaki nie zajmują dużo miejsca, eksponując jednocześnie sporo towaru. Z przedstawicielem spotkać się można w dowolnym miejscu w Polsce. Obok fachowego wsparcia klienci doceniają także to, że hurtownia zapewnia wyłączność terytorialną.

Jedną z priorytetowych kwestii dla klienta są oczywiście koszty. Dlaczego w Velez Group możliwy jest zakup produktów w tak bardzo atrakcyjnych cenach? Odpowiedź jest prosta. Firma jest jednocześnie doświadczonym producentem, bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem marki drSchultz. Na bardzo konkurencyjną cenę ma więc wpływ brak jakichkolwiek pośredników. Dodatkowo, powyżej minimum logistycznego liczyć można na darmową dostawę. Stali klienci otrzymują ponadto atrakcyjne rabaty.

Velez Group to hurtownia wielobranżowa, w której dostępne są także inne produkty. Między innymi prześcieradła, ręczniki, rajstopy, pantofle, obuwie robocze czy sztuczne kwiaty. Z producentem można łatwo skontaktować się telefonicznie, mailowo, wypełniające formularz dostępny na stronie internetowej lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Rabce-Zdroju.