Złota biżuteria – doskonała ozdoba w Twojej kolekcji

Biżuteria ze złota od wieków stanowi o pewnym luksusie i jest doskonałą ozdobą.

To właśnie złoto rozpala zmysły i przez całe dzieje uznawane było ono za jeden z najcenniejszych, a często po prostu najcenniejszy kruszec. Złoto jest materiałem niezwykle wdzięcznym, poddającym się obróbce i na tyle długowiecznym, że nawet dawne kolekcje mają nadal nie tylko wartość sentymentalną, ale również materiałową. Współcześnie również w wielu domowych kolekcjach biżuterii posiadamy elementy wykonane ze złota. 

Popularna złota biżuteria w domowej kolekcji

W domowych kolekcjach przede wszystkim dominuje złota biżuteria damska, choć ostatnie lata również otworzyły nieco bardziej panów na wybieranie rozmaitej biżuterii tego rodzaju. To właśnie dzięki swojej ponadczasowości złoto zyskało tak duże uznanie w naszych oczach i niemalże w każdym domu znajdziemy bez problemu jakąś biżuterię z tego właśnie kruszcu. Oto najpopularniejsza biżuteria złota, którą chętnie nosimy

 Złote kolczyki – modele delikatne i nie rzucające się w oczy, ale również efektowne złote kolczyki koła;

  • Złote pierścionki – od prostych rozwiązań po bogato zdobione propozycje, również z kamieniami szlachetnymi;
  • Złote łańcuszki – cienkie i delikatne, idealne do noszenia na co dzień. Czasami stanowią również bazę do zawieszek;
  • Zawieszki i medaliony – często z ciekawymi motywami – religijnymi lub osobistymi;
  • Bransoletki – pełen przekrój od subtelnych, aż po bardzo masywne propozycje.

Doskonała stylizacja z kolczykami złotymi w kształcie kół

Złote kolczyki koła to wprost idealny dodatek do wielu stylizacji, przede wszystkim eleganckich, ale  i casualowych. Świetnie komponują się z prostymi sukienkami w jednolitym kolorze. W przypadku casualowego stylu dobrze połączą się chociażby z dżinsami i białą koszulą. Tego rodzaju modele znajdziesz u jubilera InterGold.pl również w sklepie internetowym. Wybierając jednak stylizację z tego rodzaju kolczykami uważajmy na inne duże elementy w naszej garderobie. Możemy bowiem sprawić wrażenie przeciążenia. Zatem tego rodzaju kolczyki leiej wyeksponować jako główny element i pozwolić mu grać pierwsze skrzypce.

 

Komplety złotej biżuterii damskiej – pewność dopasowania

            Komplet złotej biżuterii to gwarancja sukcesu przede wszystkim już na etapie zakupu. To właśnie dlatego komplety są często wybierane na prezent. Przede wszystkim bowiem zapewnimy sobie idealne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów i to, że zestaw będzie pasował również do wielu naszych codziennych stylizacji.