Technologia SMMASH, która sprawia, że ciało pozostaje wysportowane i suche

Zaktualizowano: 29 sierpnia, 2023 at 08:44 pm

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi – ogromna ilość potu wylanego na sportowych matach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się zawodnicy (profesjonaliści oraz debiutanci) różnorodnych dyscyplin sportowych.
Nasze obserwacje nie poszły na marne. Przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby najpierw posłużyć do opracowania, a następnie utworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie wyniki osiągasz.
Chcesz uzmysłowić sobie, co powoduje, że stroje SMMASH są nadzwyczajne? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich zastosowaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym sparingu niewątpliwie wytwarza się pot, a także – nie do końca przyjemne „aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią wyśmienitą pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Dlatego włókna będące w strojach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym czynnikiem umożliwiającym niezawodną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale i aktywnie przeciwdziałają powstawanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować perfekcyjne uwarunkowania do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, zapewniają precyzyjne “czucie” oraz komfort, w ubraniach SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej odzież posiada optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – właściwie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Odpowiednia temperatura to jeden z kluczowych elementów, który decyduje o swobodzie, poziomie zmęczenia, a najważniejsze – efektach ćwiczeń. Jeśli chcemy w trakcie ćwiczeń oddawać z siebie 100% – należy troszczyć o to, aby temperatura nie posiadała więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z rozwiązaniem ponownie nadchodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim sprawnie odprowadza pot nagromadzony na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, pozwoliła nam wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych produktów termoaktywnych.

Każde z grafik są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób umożliwia zyskać nawet 40% intensywniejsze kolory, a przede wszystkim – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i z powodzeniem może sprzyjać każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- podczas ulubionych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Zapewniamy, że momentalnie odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!