Systemy alarmowe Satel – czy to dobry wybór dla firmy?

Aby zbudować silną przewagę konkurencyjnę i utrzymać się na rynku, przedsiębiorcy muszą chronić się przed wieloma zagrożeniami. Mowa tutaj o m.in. aktach wandalizmu i włamaniach, które generują ogromne straty. Aby tego uniknąć, warto zamontować monitoring w firmie, taki jak system alarmowy Satel.

Dlaczego warto zamontować system Satel w swojej firmie?

Systemy alarmowe Satel różnią się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością i rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu sprawdzą się one w każdej firmie. System jest intuicyjny, dlatego każdy sobie z nim poradzi. Decydując się na alarm Satel, możemy liczyć na szybką konfigurację i serwis. Dodatkowo istnieje opcja personalizacji ustawień, co oznacza, że każdemu użytkownikowi udostępniamy tylko niezbędne funkcje. W ten sposób codzienna obsługa alarmu staje się intuicyjna.

System alarmowy Satel – nowoczesne technologie

Jeśli cenisz sobie nowoczesne rozwiązania, zwróć uwagę na system alarmowy Satel bazujący na centrali alarmowej Perfecta. Wspomniany wariant pozwala wydzielić dwie osobne strefy ochrony. Do każdej z nich można przypisać jeden z trzech trybów czuwania (pełny, dzienny lub nocny). Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w małych firmach. Nie tylko zapewnia ochronę przeciwwłamaniową, lecz także oferuje zabezpieczenia przed zdarzeniami losowymi.  Niezawodne systemy alarmowe znajdziesz na stronie: https://sklep-ecsystem.pl/category/systemy-alarmowe-satel Można go łatwo zainstalować, a w razie potrzeby szybko rozbudować. System pozwala na zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej. Oprócz tego można go ustawić przy użyciu pilota, breloka zbliżeniowego lub karty. W ten sposób minimalizujemy ryzyko pomyłek przy codziennej obsłudze systemu. Na uwagę zasługuje też manipulator klawiaturowy, który ułatwia codzienną obsługę alarmu Satel.

Systemy alarmowe – na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, czy system alarmowy Satel sprawdzi się w dużym przedsiębiorstwie? W tym przypadku rozważ montaż urządzeń Integra lub Integra Plus. Prezentowany system zapewnia bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie. Pozwala on na wdrożenie zaawansowanej automatyki budynkowej. Dzięki temu możemy sprawnie sterować alarmem, klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem, oświetleniem i energią elektryczną. Alarmy Satel skutecznie chronią budynek przed włamaniem, niezależnie od wielkości posesji. Centrala Integra współpracuje zarówno z czujkami bezprzewodowymi, jak i przewodowymi. System został wyposażony w czujnik PIR, czyli na podczerwień. Ważną rolę odgrywa sygnalizator zewnętrzny, który powiadamia o niepokojących zdarzeniach. Wyposażony został w diody LED i przetwornik piezoelektryczny, dzięki czemu z pewnością nie zignorujemy alarmu. Sygnalizatory różnią się wielkością obudowy i głośnością, dlatego bez trudu dobierzemy je do swoich potrzeb. Wariant Integra pozwala na wyodrębnienie do 32 stref, dzięki czemu znajduje zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych, zakładach produkcyjnych, czy hotelach. Oprócz tego możemy wydzielić 8 partycji, co oznacza, że na jednej centrali alarmowej da się zbudować kilka niezależnych systemów. Takie rozwiązanie sprawdzi się w dużych obiektach, w których działa kilka niezależnych firm. W razie potrzeby można skorzystać z dedykowanego oprogramowanie – Integrum. Ułatwia ono zarządzanie rozproszonymi systemami alarmowymi Satel. Oprogramowanie powstało z myślą o przedsiębiorstwach wielooddziałowych, które działają w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, logistycznym, telekomunikacyjnym, czy handlowym.

Alarm Satel – zadbaj o bezpieczeństwo firmy

Firma Satel ma 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji alarmów. Urządzenia spełniają rygorystyczne wymagania, o czym świadczą liczne certyfikaty. Centrale podlegają wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji. Alarmy Satel zapewniają ochronę na najwyższym poziomie, dlatego znajdują zastosowanie w kancelariach prawnych, biurach rachunkowych, czy sklepach jubilerskich. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze systemu alarmowego do swojej firmy, skorzystaj z pomocy fachowca ze sklepu EC System. Specjalista idealnie dopasuje zestaw do Twoich potrzeb i specyfiki obiektu. Zapraszamy do zakupów w sklepie pod adresem https://sklep-ecsystem.pl/