Fotoksiążka dla dziecka – wartościowa pamiątka z dzieciństwa

Fotoksiążka dla dziecka pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia z wybranych okresów życia lub konkretnego wydarzenia. Jak przygotować wartościową pamiątkę dla dziecka? Gdzie można zamówić fotoksiążkę i czy warto zdecydować się na ten zakup? Podpowiadamy!

Czym jest fotoksiążka dla dziecka?

Fotoksiążka to rodzaj albumu ze zdjęciami, gdzie fotografie nie są wklejane lub wsuwane w foliowe kieszenie, jak w przypadku tradycyjnego albumu, ale nadrukowuje się je bezpośrednio na stronach książki za pomocą druku cyfrowego. Fotoksiążka stanowi więc uniwersalną i nowoczesną alternatywę dla klasycznych albumów, pozwalającą na większą personalizację i uwzględnienie indywidualnego stylu osoby, dla której książka jest kreowana. Fotoksiążkę dla dziecka można przygotować on-line bez wychodzenia z domu za pomocą specjalnych kreatorów, które udostępniają dodatkowe funkcje, takie jak wybór układu zdjęć, dostosowanie formatu i ilości stron w albumie, a także dopasowanie kolorystyki, tła i dodatków dekoracyjnych według własnych preferencji.  

Fotoksiążka dla dziecka – dlaczego warto? 

Najpiękniejsze wspomnienia zostają z nami na długo, ale drobne codzienności szybko ulatują z pamięci. Dzięki fotoksiążce możemy zachować nie tylko te ważne i najbardziej wzniosłe momenty z życia, ale także te zwyczajne i bardziej prozaiczne chwile, do których powrót po czasie może okazać się wyjątkowym przeżyciem. Fotoksiążka dla dziecka ma wiele zalet: 

  • to idealny prezent dla dziecka na urodziny, chrzest, komunię, dzień dziecka, święta, czy upamiętnienie innej ważnej rocznicy,
  • jest wspaniałą pamiątką rodzinną, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie,
  • fotoksiążka nigdy się nie starzeje – zdjęcia w tradycyjnym albumie mogą blaknąć pod wpływem czasu, 
  • do produkcji fotoksiążek stosuje się papier o wysokiej gramaturze, a zdjęcia nanoszone są na papier za pomocą profesjonalnych, kolorowych drukarek atramentowych, które gwarantują najwyższą jakość fotografii oraz perfekcyjne odwzorowanie kolorów.

Fotoksiążkę przegląda się niezwykle łatwo i przyjemnie – kartki nie są tak grube, jak w klasycznym albumie i rozkładają się niemal na płasko, co sprawia wrażenie wertowania zwykłej książki, atlasu, czy albumu. Możliwość pełnej personalizacji pozwala na zamieszczenie w fotoksiążce nieograniczonej ilości zdjęć i nadanie jej pożądanej stylistyki, a dostępność wielu przemyślanych i kreatywnych szablonów ułatwia przygotowanie projektu – nie musisz mieć artystycznego talentu ani posiadać wyjątkowych zdolności plastycznych, aby stworzyć fotoksiążkę atrakcyjną pod względem wizualnym i graficznym. Fotoksiążkę przygotujesz w zaledwie kilka chwil on-line bez wychodzenia z domu – wystarczy, że wejdziesz na stronę Empik Foto i wybierzesz odpowiedni projekt dla siebie.  

Fotoksiążka dla dziecka na 1. urodziny

Jeśli chciałbyś podarować oryginalny prezent swojemu dziecku na 1. urodziny, to nic będzie bardziej cenne niż zbiór pięknych wspomnień, do których młody człowiek może wracać na każdym etapie życia. W fotoksiążce na pierwszą rocznicę urodzin możesz umieścić zdjęcia z radosnych pierwszych chwil po porodzie, pierwszej nocy spędzonej w swoim domu, pierwszych spacerów, spotkań z bliskimi, uśmiechów, posiłków i pierwszych samodzielnie postawionych kroków. Czy sam nie chciałbyś otrzymać tak wspaniałej i wartościowej pamiątki? Wykorzystaj możliwość stworzenia fotoksiążki dla dziecka na 1. urodziny, a potem wspólnie wspominajcie najpiękniejsze chwile z dzieciństwa.