Profesjonalne usługi w klinice medycyny estetycznej OT.CO

Zaktualizowano: 29 sierpnia, 2023 at 08:45 pm

Usługi z zakresu medycyny estetycznej w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Każdy, kto poszukuje rozwiązań doskonałej jakości, postawić może na naszą Klinikę Medycyny Estetycznej OT.CO z Warszawy! Oferujemy szeroki zakres usług, który obejmuje między innymi liposukcję i przeszczep włosów nowoczesną metodą. Warto sprawdzić już teraz, na czym polegają takie zabiegi!

Liposukcja

Na czym polega liposukcja? Najprościej rzecz ujmując, jest to zabieg chirurgiczny, który wykorzystuje technikę odsysania. Dzięki temu można usunąć tłuszcz z danych obszarów ciała, tj. uda, brzuch, pośladki, biodra itp. Liposukcja ma za zadanie także modelować obszary problematyczne, które pragniesz poprawić. 

Jako specjaliści sięgamy po nowoczesne urządzenia, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Ta metoda nie uszkadza nerwów i innych tkanek, a od razu po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Niezawodny zabieg

Kiedy zdecydować się na liposukcję? To świetny wybór dla każdego, kto chce wymodelować okolice:

  • brzucha,
  • klatki piersiowej,
  • pośladków,
  • ramion,
  • twarzy,
  • pleców.

Warto wiedzieć, że liposukcja ultradźwiękowa aktualnie cieszy się dużym uznaniem, a pacjenci doceniają minimalną inwazyjność i doskonałe efekty zabiegu. Nie trzeba martwić się długą rekonwalescencją, a po zabiegu na nowo pokochasz swoje ciało. Ultradźwięki z powodzeniem oddzielają i usuwają nadmierną tkankę tłuszczową.

Przeszczep włosów FUE WAW DHI

Przeszczep włosów FUE to kolejna usługa zabiegowa, którą znaleźć można w naszej Klinice Medycyny Estetycznej OT.CO. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. Na szczęście z pomocą przychodzi innowacyjna metoda FUE, mająca szerokie grono zwolenników. Zabieg polega na tym, że osłabione mieszki włosowe są zastępowane zdrowymi włosami, pobranymi najczęściej z tylnej części głowy. To bardzo dobry wybór zwłaszcza u pacjentów z łysieniem androgenowym. Można liczyć na wysoką skuteczność, w przeciwieństwie do innych rozwiązań, takich jak popularne wcierki lub środki na łysienie. 

Wypadanie włosów

Jakie są przyczyny wypadania włosów? Mogą dotyczyć okresowych zaburzeń, występować po porodzie, w przypadku zaburzeń hormonalnych, czy też po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Poza tym problem ten powodować może toczeń, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i choroby różnego rodzaju. 

Jeżeli łysienie jest stałe, nawet najlepsza pielęgnacja może sobie z tym nie poradzić. Na uznanie zasługuje zabieg FUE, który daje trwałe i naturalne efekty. Nie ma mowy o powstawaniu blizn, a gojenie ran trwa jedynie kilka dni

Poszukując usług najwyższej jakości z zakresu medycyny estetycznej, warto pamiętać o naszej Klinice OT.CO. Stawiamy na profesjonalizm, atrakcyjne ceny i doświadczenie specjalistów. Najważniejsze jest dla nas dobro i zadowolenie pacjentów, dlatego działamy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Pierwszym krokiem do poprawienia swojego wyglądu jest umówienie się na konsultację ze specjalistą, który następnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i wskazuje najlepsze zabiegi.