Borysowski & Spółka – polski dystrybutor odkurzaczy centralnych i klimatyzatorów

Zaktualizowano: 28 marca, 2023 at 12:20 pm

Firma Borysowski & Spółka to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Łomiankach pod Warszawą, które specjalizuje się w sprzedaży odkurzaczy centralnych i klimatyzatorów już od blisko 30 lat. Marka współpracuje z czołowymi dystrybutorami i instalatorami w całej Polsce, a świetnie wyszkoleni specjaliści ds. sprzedaży i asortymentu potrafią doskonale dopasować projekt instalacji do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Marka Borysowski od lat cieszy się doskonałą reputacją w swojej branży. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż jest to wyłączny importer certyfikowanych sprzętów General Pipe Cleaners, Ribo, Olimpia, Tecma czy Liberty Pumps. Firma Borysowski oferuje zarówno kompletne zestawy odkurzaczy centralnych, jak również pojedyncze elementy, aby zaspokoić najróżniejsze potrzeby klientów. Odkurzacze od Borysowski znajdziemy w najlepszych sklepach z artykułami instalacyjno-budowlanymi.

Ponadto Borysowski oferuje przeglądy oraz profesjonalny serwis, który rozwiązuje wszelkie problemy związane z działaniem urządzeń – zarówno w trakcie okresu gwarancji, jak i po jej ukończeniu. W ofercie znajdują się także inne produkty, takie jak rozdrabniacze WC, klimatyzatory, oczyszczalnie i przepompownie ścieków. Kompleksowa oferta sprawia, że Borysowski jest jednym z głównych graczy na rynku.

​ Odpowiedzialne podejście do biznesu i klienta

Przez prawie trzy dekady swojej działalności, firma Borysowski aktywnie wspierała liczne inicjatywy społeczne, udowadniając innym przedsiębiorstwom, że biznes może być prowadzony w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Na wyróżnienie zasługuje także podejście marki do klienta. Mimo iż biuro i magazyn są czynne w dni robocze w godzinach 8:00-17:00, specjaliści są dostępni dla klientów przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem chatu online od godziny 8:00 do 20:00. Dzięki temu zawsze możemy uzyskać niezbędne wsparcie – także w niedziele. Wybierając markę Borysowski, możemy być pewni, że nie zostaniemy bez pomocy w przypadku jakiejkolwiek awarii.

Jeśli naszym celem zakupowym jest odkurzacz centralny Borysowski, warto sprawdzić ofertę marki w sklepie internetowym na stronie https://mateomarket.pl/ To platforma sprzedażowa, która od 2010 roku rozwija się w sposób niezwykle dynamiczny, współpracując z największymi hurtowniami w Polsce i Europie. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które cenią sobie jakość produktów i obsługi, jak również cenę i szybkość działania. Platforma zyskała wielu stałych klientów wśród profesjonalnych firm oraz domowych majsterkowiczów i stale poszerza swój asortyment.